Фото: Десет минутни вежби за совршен задник

Практикувајте ги овие вежби барем десетина минути, секој ден во неделата и многу брзо ќе бидете воодушевени од резултатите.

Вашиот задник и нозе ќе бидат затегнати, а вие ќе се чувствувате убаво и енергично.

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk