(Фото) Децата на Мараја Кери имаат соба само за бонбони и слатки работи

Објавено на: Dec 29, 2016 од Мама Силвана

Многу деца би позавидиле на близнаците на Мараја Кери. Имено, тие во својата луксузна куќа имаат соба која е преполна со најразлични благи работи.

Поранешниот сопруг на Мараја, Ник Канон на профилот на Инстаграм се пофали со фотографии на кои може да се види како петгодишните близнаци Монро и Морокан уживаат играјќи се во соба исполнета со благи работи.

Шарени бонбони, чоколади, бискивити, мастики се има во собата која изгледа како слаткарница.


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…