Фото: Украси од тестенини кои го одземаат здивот

Објавено на: Dec 29, 2016 од Мама Ане

Зарем некогаш би помислиле дека тестенините можат да се искористат за декорирање на нашиот дом?

Прекрасни комбинации на најразлични видови на тестенини, обоени според желба можат да бидат дел и од вашето опкружување доколку имате малку слободно време и желба да направите вакви несекојдневни украси.

15726861_746968422123869_6815633932806566623_n 15727146_746968345457210_3890189537896938624_n 15747691_746968338790544_958841738210569346_n 15781168_746968298790548_5034909813942982715_n 15781380_746968305457214_6496655528227854248_n


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…