Чајот од коприва како лек

Чајот од коприва се препорачува за намалување на килограми,намалување на целулитот и за убавина на кожата.
Исто така чајот од коприва помага и при настинка ,алергии и при стомачни вируси како кај возрасни така и кај деца. Пијте по неколку голтки во текот на целиот ден.

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk