Јас не брзам да се заљубам

Објавено на: Jan 11, 2017 од Мама Ане

Се прашувате зошто јас не брзам да се заљубам?

Па и така и така третото одделение ми е тешко, не ми требаат дополнителни компликации.


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…