Јелена Ѓоковиќ објави фотографија од двете нејзини деца

Објавено на: Dec 27, 2016 од Мама Силвана

Празниците се резервирани за семејството и заедничко уживање, игра и дружење.Па така и еден од најдобрите тенисери Новак Ѓоковиќ деновите без турнири и натпревари користи да ги помине со најблиските.

На фотографијата која Јелена Ѓоковиќ ја наслови како „Мојот најдраг поглед“,  Новак ужива со својот син Стефан.

Иако Ѓоковиќ е светска ѕвезда на оваа фотографија на која тие возат тротинат сепак Стефан освоил повеќе симпатии бидејќи го следел секој чекор на Ѓоковиќ.

djokovic1


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…