Џенет Џексон го роди своето прво дете

Објавено на: Jan 04, 2017 од Мама Весна

50-годишната музичка ѕвезда Џенет Џексон роди здраво машко бебе кое го доби името Еиса Ал Мана. „Мајката и бебето се добро и уживаат во мирно опкружување“ – соопшти нејзиниот претставник за медиумите.

Ова е прво дете на Џенет и нејзиниот сопруг билионерот Висам Ал Мана, со кого е во брак од 2012 година.


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…