143 400 зашто сите сме немоќни пред силата на природата

Објавено на: Aug 08, 2016 од Мама Кате

Мајки, наши читателки, уште еден апел да бидеме хумани и да им помогнеме на нашите деца кои успеаја да се спасат во саботната бура. Да им помогнеме на семејствата кои ги изгубија своите домови и немаат каде да ги растат своите малечки! Да донираме на 143 400 затоа што сите сме немоќни пред силата на природата!


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…