Видео: Како до совршени локни со пегла за коса

Постојат неколку едноставни начини како да создадете совршени локни на вашата коса користејќи рамна пегла за коса.

Ситни локни, бранови, твист… и уште многу други.

Погледнете го овој интересен видео туторијал.

Likes:
0 0
Views:
109
Article Categories:
УБАВИНА

Leave a Reply

Your email address will not be published.