Рецепт: Салата од хељда и пиперчиња со сирење

Вкусна комбинација на здрави состојки.

Потребни состојки:

Сите состојки кои ви се потребни за подготовка на овој здрав оброк можете да ги најдете на One Stop Shop – повеќе од супермаркет.

Начин на подготовка:

Во подлабок сад промешајте ги сите состојки. Зачинете по вкус.

На здравје!

Likes:
0 0
Views:
60
Article Categories:
ХРАНА

Leave a Reply

Your email address will not be published.