Појадок во чаша-идеално избалансиран оброк

Идеално избалансиран оброк, полн со витамини, минерали и хранливи состојки кои ветуваат енергичен појадок.

Потребни состојки:

Начин на подготовка:

Излупената банана ставете ја во блендер. Откако мискајќи ќе добиете пире, во бананата додадете ги семињата и продолжете со блендирање. Во хомогената смеса додадете го јогуртот и уште кратко продолжете со блендирање.

Сите производи кои ви се потребни за подготовка на овој здрав оброк можете да ги најдете на One Stop Shop

Likes:
0 0
Views:
103
Article Categories:
ХРАНА

Leave a Reply

Your email address will not be published.