Актерот Сашко Коцев ја доби најубавата улога во животот-стана татко

Сите ние го паметиме моментот кога Сашко ја побара Смилјана за жена за време на одржувањето на Златна Бубамара на попупарноста пред пет години.

Вчера, нивното семејство се збогати за уште еден член. На свет дојде нивната ќеркичка, со што се круниса долгогодишната љубов на овој познат македонски пар, а Сашко ја доби најубавата улога во животот-да биде родител.

Да е жива и здрава!

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk