Powered by WP Bannerize

Подарете слатки празнични тегли

Подарете слатки празнични тегли

Доколку сакате да подарите, а не знаете што, мама365 ви нуди слатки новогодишни тегли полни со чоколади. Секоја од нив изнесува само 200ден.

Нарачајте пакетче по мерка

Нарачајте пакетче по мерка

Новогодишните празници се најдобар повод да им подарите пакетче на вашите деца и внуци. Доколку немате идеја, време или можност, побарајте помош од Мама365. Со пополнување на еден формулар ќе ви го направиме идеалниот подарок за вашите најмили. 

Мама365 го организираше првиот роденден, ти посакуваме многу насмевки Виктор

Мама365 го организираше првиот роденден, ти посакуваме многу насмевки Виктор

Две свеќи, голема торта, слатка маса полна со мечиња…Мама365 го прослави вториот роденден на Виктор кој победи на наградната игра и нашата интернет страница му подготви слатка маса со роденденски подарок. Како сето тоа изгледаше погледнете сами од фотографиите. Доколку сакате и Вашиот роденден да биде совршено организиран, побарајте не на 02 3111 244 и бидете гости на сопствената забава!

Мама 365 ги наградува најкреативните првачиња

Мама 365 ги наградува најкреативните првачиња

Првиот училишен ден е возбудлив како за првачињата, уште повеќе за нивните родители. Збунети главчиња, нови другарчиња и умна наставничка. Секое дете на свој начин го доживува тоа. А на нивните креативни мисли им нема крај.

Забавно и насмеано, наградените дечиња со импресии од „Делфино“

Забавно и насмеано, наградените дечиња со импресии од „Делфино“

Многу забава, топло сонце и мирно море. Првата група на викендаши кои бесплатно летуваа во хотел „Делфино“ се вратија со импресии. Мирното место-рај за детската игра. Вистинска релаксација за целото семејство. 

Петар и Каја се наградените роденденци

Петар и Каја се наградените роденденци

Тешко е да се напише роденденска честитка на некој кој се уште не знае да чита, но мама365.мк ќе се обиде на креативен начин да им го честита роденденот на Петар Трајковски и Каја Јаневска, единствените кои се пријавија на нашата наградна игра за роденденци. Ги замолуваме нивните родители да ни пишат во инбокс за да можеме да им го испратиме роденденското изненадување.

Како децата го замислуваат морето

Како децата го замислуваат морето

Децата имаат бујна фантазија, најубави мисли и најголеми желби. 14 дечиња ни испратија цртежи како го замислуваат морето. Не можејќи да ги одбереме најдобрите три, одлучивме сите да ги испративме на бесплатен викенд во хотел „Делфино“, Мола Калива, Халкидики заедно со нивните семејства.

Дознајте кои се добитниците на наградната игра-бесплатен викенд за целото семејство во Грција

Дознајте кои се добитниците на наградната игра-бесплатен викенд за целото семејство во Грција

Почитувани родители, почитувани дечиња, со радост ги изанализиравме сите ваши цртежи кои ни пристигнаа. Среќни сме што имаме креативни читатели, умни глави кои многу го сакаат морето!

Добијте бесплатен викенд на Халкидики за целото семејство

Добијте бесплатен викенд на Халкидики за целото семејство

Детската креативна мисла нема крај. Мама365 и Теди травел ги наградуваат најдобрите три.

Наградна игра за сите роденденци родени помеѓу 20-31 мај

Наградна игра за сите роденденци родени помеѓу 20-31 мај

Старите велат-да ти се исполни се што ти посакува твојата мајка! 

Powered by WP Bannerize