Powered by WP Bannerize

Славни личности кои станале родители со помош на сурогат мајки

Славни личности кои станале родители со помош на сурогат мајки

Можеби звучи чудно но сè повеќе славни родители се одлучуваат за сурогат мајки.

Пинк уште еднаш јавно го поддржа доењето

Пинк уште еднаш јавно го поддржа доењето

На профилот на Инстаграм на пејачката Пинк се појави фотографија на која таа лежи и го дои својот двомесечен син Џејмсон, додека нејзината петгодишна ќерка ја прегрнува околу нозете.

Бремената Бијонсе сподели фотографии од забавата за оскаровскиот викенд

Бремената Бијонсе сподели фотографии од забавата за оскаровскиот викенд

Популарната музичка ѕвезда Бијонсе, која е бремена со близнаци, сподели фотографии од својот стајлинг на забавата на The Weinstein Company по повод Оскарите.

(Фото) Амал Клуни го покажа трудничкиот стомак

(Фото) Амал Клуни го покажа трудничкиот стомак

Џорџ и Амал Клуни присуствуваа на свеченото доделување на престижните филмски награди Цезар во Париз.

Клуни ќе стане татко во јуни и изјави дека не го знае полот на бебињата

Клуни ќе стане татко во јуни и изјави дека не го знае полот на бебињата

Повеќе не е тајна дека холивудскиот актер во јуни ќе стане татко, а некои од работите и самиот ги потврди. Тој вели дека со сега со сопругата Амал се многу повнимателни.

Пејачот Даниел Кајмакоски стана татко, синчето се вика Давид

Пејачот Даниел Кајмакоски стана татко, синчето се вика Давид

Даниел Кајмакоски стана татко, а неговата среќа ја сподели со обожавателите на неговиот профил на „Фејсбук“.

Блеjк Лајвли советува како мајките да се носат со килограмите

Блеjк Лајвли советува како мајките да се носат со килограмите

Холивудската актерка Блејк Лајвли која неодамна се породи по вторпат проговори за проблемот со кој многу жени секојдневно се соочуваат-прифаќање на своето несовршено тело.

Мајката на Џорџ Клуни го откри полот на близнаците

Мајката на Џорџ Клуни го откри полот на близнаците

Откако потврди дека Џорџ и Амал Клуни очекуваат принова и тоа близнаци, бабата Нина Клуни го открила и полот на бебето.

Дру Баримур откри како се справува со нападите на бес на нејзините деца

Дру Баримур откри како се справува со нападите на бес на нејзините деца

Познатата актерка Дру Баримур е горда мајка на две девојчиња Оливија и Френки. Таа недоамна призна дека тие сепак не се совршени, но и таа не е совршена мајка.

Мадона потврди дека посвоила две девојчиња од Малавија

Мадона потврди дека посвоила две девојчиња од Малавија

Поп-ѕвездата Мадона потврди дека и официјално е завршено посвојувањето на две девојчиња од Малавија и истакна колку е среќна шти тие две сега се со неа.

Британската манекенка Роузи Хантингтон Вајтли го покажа трудничкото стомаче

Британската манекенка Роузи Хантингтон Вајтли го покажа трудничкото стомаче

Британската манекенка Роузи Хантингтон Вајтли објави фотографија на Инстаграм со која потврди дека таа и нејзиниот партнер актерот Џејсон Стетам очекуваат принова.

Powered by WP Bannerize