Powered by WP Bannerize

Тори Спелинг во исчекување на петтото дете

Тори Спелинг во исчекување на петтото дете

Во исчекување на своето петто дете, оваа позната глумица ужива во својата бременост.

Фотографија од Бекам која го разнежни светот

Фотографија од Бекам која го разнежни светот

Откако се пензионираше,  славниот англиски фудбалер Дејвид Бекам целото вниманиe и слободно време го посветува на децата Бруклин, Ромео, Круз и најмладата Харпер Севен.

Бијонсе очекува близнаци

Бијонсе очекува близнаци

Американската пејачка Бијонсе Ноулс – Картер и нејзиниот сопруг Џеј Зи, објавија на Инстаграм, дека сакаат со своите фанови да ја споделат нивната љубов и среќа, затоа што очекуваат близнаци.

(Фото) Ќерката на Бијонсе неверојатно личи на неа

(Фото) Ќерката на Бијонсе неверојатно личи на неа

Иако многумина мислат дека ќерката на Бијонсе и Џеј Зи, Блу Ајви многу личи на нејзиниот татко сепак, фотографијата која Бијонсе неодамна ја објави уверува во спротивното.

Натали Портман позираше гола во поодмината бременост

Натали Портман позираше гола во поодмината бременост

Славната холивудска актерка Натали Портман, која наскоро ќе се оствари во улогата на мајка по вторпат, неoдамна се најде во центарот на вниманието.

Маја Оџаклиевска јавно проговори за својот внук кој има аутизам

Маја Оџаклиевска јавно проговори за својот внук кој има аутизам

Македонската пејачка Маја Оџаклиевска поминува низ тешки семејни моменти со седумгодишниот внук, за што јавно прозборела во српските медиуми.Лука, синот на нејзината черка е аутистичен а Маја собрала храброст отворено д азборува за тоа.

Децата на Иванка Трамп живеат едноставен живот

Децата на Иванка Трамп живеат едноставен живот

Иако тие сега се внуци на американскиот претседател, децата на Иванка Трамп растат како и сите нивни врсници, растоварено во согласност со возраста.

Наумче Мојсоски стана татко по вторпат

Наумче Мојсоски стана татко по вторпат

Македонскиот ракометар Наумче Мојсоски стана татко по вор пат.

Се породи поранешната членка на „Спајс грлс“, Џери Халивел

Се породи поранешната членка на „Спајс грлс“, Џери Халивел

Поранешната членка на групата „Спајс грлс“, Џери Халивел Хорнер на свет донесе син, а своите обожаватели за тоа ги извести на социјалните мрежи.

Манекенката Криси Тајген ги потстети жените дека никој не е совршен

Манекенката Криси Тајген ги потстети жените дека никој не е совршен

Криси Тајген е сопругата на пејачот Џон Леџенд и една од најубавите жени на светот.Таа уште еднаш ги воодушеви своите фанови, а доби поддршка и од жените ширум светот и покажа како е горделива на трагите на телото по бременоста.

Актерката Моли Симс се породи со трето дете

Актерката Моли Симс се породи со трето дете

Американската манекенка и актерка позната по улогата во серијата „Лас Вегас“, Моли Симс, се породи со трето дете, момче на кое таа и сопругот му дадоа име Греј Даглас Стабер.

Powered by WP Bannerize