Видео: Четири месечно бебе изненадува со своите моторички вештини

Со малку повеќе труд и тренинг, дури и малите деца можат да стојат исправено како пушка. Погледнете ја четири месечната Ева која благодарение на тренинзите со нејзината инструкторка Мангусон успева да не воодушеви сите.

 

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk