Ѓоковиќ доби ќерка и стана татко по втор пат

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена станаа родители по вторпат. Јелена на свет ја донесе Тара, и се породи во Монте Карло каде што живеат.

Новак и Јелена веќе го имаат синот Стефан, кој наскоро ќе го прослави третиот роденден.

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk