Добијте бесплатен викенд на Халкидики за целото семејство

Објавено на: May 21, 2015 од Мама Кате

Детската креативна мисла нема крај. Мама365 и Теди травел ги наградуваат најдобрите три.

Натерајте го вашето дете да го нацрта морето онака како што го замислува и цртежот испратете ни го во вид на фотографија на нашата фб страница.

Најкреативните три цртежи ќе добијат бесплатен продолжен викенд за целото семејство со појадок и вечера во хотел „ Делфино “ во Мола Калива, Халкидики.

Секој родител има право да испрати само една фотографија заедно со име и презиме на своето дете/деца.

Изборот трае до 27.5.2015 година до 17 часот кога ќе бидат објавени имињата на најдобрите.

Теди травел и Мама365 ви обезбедуваат две ноќевања и три дена ( 29,30 и 31 мај ) со доручек и вечера во хотел „ Делфино “ за целото семејство.


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…