Добродојдовте во татковството- видео што секој татко треба да го погледне

Патрик Кор, 28-годишен татко од Ирска, во ова интересно видео насловено “Добродојдовте во татковството” покажува зошто татковството е вредно за трудот.
Веруваме дека многу татковци ќе успеат да се пронајдат себеси гледајќи го видеото.

 

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk