Дознајте кои се добитниците на наградната игра-бесплатен викенд за целото семејство во Грција

Објавено на: May 27, 2015 од Мама Кате

Почитувани родители, почитувани дечиња, со радост ги изанализиравме сите ваши цртежи кои ни пристигнаа. Среќни сме што имаме креативни читатели, умни глави кои многу го сакаат морето!
Тимот на Теди травел и Мама365 првично објави дека ќе награди три дечиња кои со целото семејство ќе добијат бесплатен викенд, но навистина беше невозможно! Ниту едни детски рачиња не се помалку важни, ниту една детска креација не е помалку убава, затоа тимот на Мама 365 одлучи ДА ГИ НАГРАДИ СИТЕ УЧЕСНИЦИ!

Бидејќи ве има вкупно 14, мама365 ќе ве подели во две групи за да уживате во прекрасниот хотел „ Делфино “ во Мола Калива, Халкидики.

Од 29-31 мај, во хотел „Делфино“ заедно со целото семејство ќе летуваат следните дечиња:

1. Сара Чичевалиева 2 год.

2. Алберт Ќамили 6 год.

3. Ана Попова 6 год.

4. Благој Атанасоски 10 год.

5. Давид Брашнарски 3 год.

6. Грегориј Љубенов

7. Јована Богојевска

Следните 7 дечиња заедно со нивните семејства ќе летуваат викенд во јуни чиј датум дополнително ќе го одредиме:

1. Калина Каркинска 3 год.

2. Марко Перунковски 4 год.

3. Мила Марковска

4. Софија Крстевска 3 год.

5. Стефан Срчоков 5 год. 

6. Марко,Тина и Петар Трајковски

7. Марија Фиданска 7 год.

Теди Травел и Мама365 им посакуваат незаборавен викенд на сите добитници. Ги замолуваме сите родители да не исконтактираат во инбокс најбрзо што можат за да ни ги испратат податоците што ни се потребни за летување во „Делфино“.


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…