Дозволете си одмор и кога летувате со мали деца

Дали е возможен одмор кога летувате со мали деца? Малкумина веруваат дека ова може да се случи. Мама365 ве уверува дека таквата желба е остварлива.
Мало мирно место, голем зелен двор со сенки, пред вас бескрајно море. Секој родител мечтае за вакво летување, каде ги полни сопствените батерии, а во исто време децата се задоволни и среќни.
Во убавините на егејот на Халкидики, во малото место Мола Калива сето ова постои во реалноста.
Мама 365 заедно со Делфино хотел ви нуди релаксиран одмор, бегство од пеколните горештини и рај за детските водени лудории. Сместен на самата плажа, ветува незаборавно лето.
Во месецот на жената, 10% попуст за сите кои ќе ја закажат својата резервација.
За резервација во месец мај, неодолива понуда од 20 евра од ноќ за целото семејство!

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk