Фото: Неуспешни фотографски обиди на родителите

Објавено на: Dec 13, 2016 од Мама Ане

Професионалните фото сесии можат да ни овозможат вистинско уживање гледајќи ги преслатките мали бебенца во различни, несекојдневни изданија.

Но, што се случува кога родителите ќе ја превземат улогата на фотограф? Иако е далеку од посакуваното, сепак бебињата остануваат преслатки.

14947688_1489725924376977_1211903945900690761_n 14993540_1489725797710323_7560914031792503340_n 15032754_1489725957710307_5299947773254836056_n 15036534_1489725381043698_4200627249689719931_n boredpanda3 boredpanda5 screenshot-1152 screenshot-1153


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…