Гвен Стефани ќе стане мајка по четврти пат

Американските медиуми пишуваат дека Гвен Стефани и нејзиното момче Блејк Шелтон наскоро ќе станат родители. Според пишувањата на медиумите таа носи близнаци.

Пејачката има тројца синови Кингстон, Зум и малиот Аполо кој на свет дојде пред три години.

Поранешнајата пејачка на групата „Ноу дабт“ не ја планирала бременоста, но е пресреќна што повторно ќе стане мајка.

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk