Мама 365 ги наградува најкреативните првачиња

Објавено на: Sep 01, 2015 од Мама Кате

Првиот училишен ден е возбудлив како за првачињата, уште повеќе за нивните родители. Збунети главчиња, нови другарчиња и умна наставничка. Секое дете на свој начин го доживува тоа. А на нивните креативни мисли им нема крај.

Прашајте го вашето прваче како го доживеал првиот училишен ден и што му оставило најголем впечаток.

Мама365 подготвува слатко изненадување за најкреативните!

Среќно!


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…