Мама365 го организираше првиот роденден, ти посакуваме многу насмевки Виктор

Објавено на: Nov 25, 2015 од Мама Кате

Две свеќи, голема торта, слатка маса полна со мечиња…Мама365 го прослави вториот роденден на Виктор кој победи на наградната игра и нашата интернет страница му подготви слатка маса со роденденски подарок. Како сето тоа изгледаше погледнете сами од фотографиите. Доколку сакате и Вашиот роденден да биде совршено организиран, побарајте не на 02 3111 244 и бидете гости на сопствената забава!

11057324_10208164876944622_2105188817431461035_o 11239613_10208164873664540_4557688535198987212_o 12232758_10208164873104526_4133916366608531502_o 12232759_10208164874024549_2945241184981327605_o 12239210_10208164871344482_3307996158779175003_o 12239308_10208164873784543_5800284909206474189_o 12240325_10208164871064475_4844692250828752407_o 12247853_10208164874144552_8947776713194250581_o 12247999_10208164875784593_2395384128605199539_o 12248187_10208164869744442_354602640552186528_o 12248250_10208164871184478_8946159739048700058_o 12265628_10208164869944447_1630602252357594626_o 12265814_10208164869104426_1768223516194656034_o 12265923_10208164869904446_9080601582131973525_o 12273610_10208164873424534_7006619255690504939_o 12273757_10208164876184603_6189171642071784582_o 12291261_10208164873864545_1446214851992806444_o 12291945_10208164875624589_523069644831015564_o 12304118_10208164874104551_8277220932846084025_o 12304510_10208164874224554_4640036110981711124_o 12307355_10208164876864620_1246418081253030930_o 12307605_10208164871024474_6324667169379040941_o 12308705_10208164870064450_2203926881764583661_n 12309719_10208164869424434_8535732983908167967_o


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk



Коментари

Би можело да ве интересира и…