Министерот Тевдовски доби трета ќерка

Министерот за финансии Драган Тевдовски денеска по трет пат стана татко. Неговата сопруга Анита на свет донесе уште едно девојче. Тевдовски сега се петчлено семејство. Од претходно имаат уште две ќерки.

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk