Наградна игра за сите роденденци родени помеѓу 20-31 мај

Објавено на: May 20, 2015 од Мама Кате

Старите велат-да ти се исполни се што ти посакува твојата мајка! 

Мамички, доколку вашето дете полни помалку од 10 години во периодот од 20-31 мај, напишете ни цитат со кој ќе му посакате среќен роденден, а мама365 ќе го награди најдобриот.

Наградната игра ќе трае до 27 мај до 17 часот кога ќе биде објавен победникот! Секоја мајка има право да напише најмногу три цитати со кои ќе конкурира за наградната игра!

Мама365 подготвува слатко изненадување!


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…