Нарачајте пакетче по мерка

Објавено на: Dec 11, 2015 од Мама Кате

Новогодишните празници се најдобар повод да им подарите пакетче на вашите деца и внуци. Доколку немате идеја, време или можност, побарајте помош од Мама365. Со пополнување на еден формулар ќе ви го направиме идеалниот подарок за вашите најмили. 

Нашиот тим внимава на возраста, здравствената состојба и желбите, а намирниците, играчките и останатите реквизити се во согласност со потребите. Следејќи ги препораките на Светската здравствена организација, нудиме здрави новогодишни подароци, а во согласност со нивното височество-Вашите желби нудиме и идеален подарок за најдрагите личности во Вашиот живот. Специјален тим ќе се погрижи сето тоа да биде уникатно и најубаво спакувано.

Олеснете си и направете го вистинскиот избор. Дозволете и Вие да бидете изненадени со подарокот кој ќе го подарите!

Јавете се на 02 3111 244


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…