Петар и Каја се наградените роденденци

Објавено на: May 28, 2015 од Мама Кате

Тешко е да се напише роденденска честитка на некој кој се уште не знае да чита, но мама365.мк ќе се обиде на креативен начин да им го честита роденденот на Петар Трајковски и Каја Јаневска, единствените кои се пријавија на нашата наградна игра за роденденци. Ги замолуваме нивните родители да ни пишат во инбокс за да можеме да им го испратиме роденденското изненадување.

Со желби за реализација на сите детски желби и безгрижно детство, мама365 им посакува СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…