Подарете слатки празнични тегли

Објавено на: Dec 11, 2015 од Мама Кате

Доколку сакате да подарите, а не знаете што, мама365 ви нуди слатки новогодишни тегли полни со чоколади. Секоја од нив изнесува само 200ден.

Изберете ја вашата омилена и побарајте не на 02 3111 244

А за вашиот партнер/ка, изберете романтична чаша и точно во 00:00 наздравете со црвено вино!

image image image image image image image

 

 


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…