Што е проблем?

Објавено на: Apr 24, 2015 од Мама Силвана

Па, проблем е кога мама вели дека тоа е голем проблем и ќе си добијам ќотек.


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…