Видео: Преслатко девојче во расправија со сама себе

Преслатката мала Хана, само што ја научила азбуката, а веќе сака да се пофали со своето ново знаење. Нејзината мајка сакајќи да го овековечи тој момент со камерата снимила неочекувана реакција на нејзината ќеркичка.
Хана без да знае дека таа е всушност на камерата, односно мислејќи дека е некое друго девојче почнала расправија за тоа чиј е редот да ја каже азбуката.

Погледнете го нејзиниот смешен обид да дојде на ред за рецитација,  се самата со себе.

 

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk