Видео: Совети за полесно пазарување со деца

Пазарувањето со деца може да биде навистина стресна секојдневна задача. Но, и тоа искуство може да биде пријатно.
Погледнете неколку трикови како да ја олесните и поедноставите процедурата на пазарењето и да уживате во моментите на пазарувањето, особено сега кога предновогодишната шопинг треска е во најголемиот ек.

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk