Видео: Трикови со кои веднаш ќе изгледате послабо

Алисон МекНамара, телевизиска продуцентка и водителка во својот видео запис ни прикажува неколку интересни трикови со кои веднаш ќе изгледате послабо.

Со мала промена во изборот на облеката и бојата на облеката можат да се случат вистински визуелни чуда во поглед на телесната тежина.

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk